My David Nicholls

ISBN:

Published:

Paperback

478 pages


Description

My  by  David Nicholls

My by David Nicholls
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 478 pages | ISBN: | 5.47 Mb

Czy jedne wakacje - choćby były podróżą życia - mogą naprawić to, co się psuło przez długie lata? Miliony czytelników pokochały Davida Nichollsa za charakterystyczny angielski humor i wdzięk powieści Jeden dzień. Teraz mogą się cieszyć długoMoreCzy jedne wakacje - choćby były podróżą życia - mogą naprawić to, co się psuło przez długie lata? Miliony czytelników pokochały Davida Nichollsa za charakterystyczny angielski humor i wdzięk powieści Jeden dzień. Teraz mogą się cieszyć długo oczekiwaną tragikomiczną powieścią My. Książka nominowana do Nagrody Bookera 2014. Myślałem, że się razem zestarzejemy.

Razem się zestarzejemy i razem umrzemy, ty i ja. ... - Douglasie, kto przy zdrowych zmysłach by się do tego palił? (fragment) Douglas Petersen dostrzega, że jego żona poszukuje nowej drogi życia, a wydawało mu się, że będą szukali tej drogi we dwoje. Tym bardziej, że ich syn wkrótce opuści rodzinny dom i wyjedzie na studia. Kiedy więc Connie oświadcza, że i ona wkrótce się wyprowadzi, Douglas postanawia zamienić ostatnie rodzinne wakacje w podróż życia. Ma nadzieję, że czas spędzony razem pozwoli jemu i Connie znów się zbliżyć- sprawi, że żona pokocha go na nowo, a syn odzyska do niego szacunek.

Bukuje więc hotele, kupuje bilety i wszystko starannie planuje. Czy coś może pójść nie tak? Okazuje się, że bardzo wiele... Pokochałam tę książkę. To idealna lektura dla wszystkich, którzy są ciekawi, czym tak naprawdę jest małżeństwo. Jojo Moyes, autorka Zanim się pojawiłeś Cudowna powieść- przezabawna i jednocześnie głęboko poruszająca.

S.J. Watson, autorka Zanim zasnę DAVID NICHOLLS - z wykształcenia aktor- jeden z najpopularniejszych brytyjskich pisarzy, scenarzysta, dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA. W Świecie Książki ukazały się również: Jeden dzień (powieść sprzedana w łącznym nakładzie ponad dwóch milionów egzemplarzy i przetłumaczona na trzydzieści siedem języków) i Dubler.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "My":


ua-news.eu

©2011-2015 | DMCA | Contact us