ابر طبقه: نخبگان قدرت جهانی و جهانی که می سازند David Rothkopf

ISBN:

Published:

Paperback

376 pages


Description

ابر طبقه: نخبگان قدرت جهانی و جهانی که می سازند  by  David Rothkopf

ابر طبقه: نخبگان قدرت جهانی و جهانی که می سازند by David Rothkopf
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 376 pages | ISBN: | 9.64 Mb

چکیده کتاب: در جهانی با شش میلیارد جمعیت از هر یک میلیون نفر یک نفر عضو (ابرطبقه) است. شمار انان شش هزار نفر است. کسانی که در راس دولت ها هستند بزرگ ترین شرکت های جهان را اداره می کنند رسانه ها را می چرخانند رهبری ادیان بزرگ جهانی برعهده شان است وMoreچکیده کتاب: در جهانی با شش میلیارد جمعیت از هر یک میلیون نفر یک نفر عضو (ابرطبقه) است. شمار انان شش هزار نفر است. کسانی که در راس دولت ها هستند بزرگ ترین شرکت های جهان را اداره می کنند رسانه ها را می چرخانند رهبری ادیان بزرگ جهانی برعهده شان است و نیز در پشت پرده سرنخ خطرناک ترین سازمان های تروریستی جهان را در دست دارند.

انان ابرطبقه جهانی و شکل دهنده تاریخ دوران ما هستند. ابرطبقه امروز به ثروت و قدرتی بی سابقه دست یافته و بیش از هرگروه دیگر جهانی شده است. ایا انان ان گونه که ملی گرایان منتقد انان عنوان می کنند بین خود وجوه تشابهی بیش از هم وطنانشان دارند? جهانی شدن بیش از هرگروه دیگری زیر نفوذ انان است?

و ایا نفوذ فزاینده انان عامل نابرابر اقتصادی و اجتماعی جهان معاصر و شکاف های رو به رشد کنونی در ان است? نگارنده در کتاب حاضر با بهره گیری از پژوهش ها و مصاحبه های اختصاصی با نگاهی واقع نگر متوازن و به دور از افراط به پرسش های ذکرشده پاسخ می دهد. وی در این مسیر مخاطب را از اتاق های هیات مدیره قدرتمندترین شرکت های امریکایی تا صرف ناهاری با بدنام ترین (الیگارش های) روسی از جلسات محرمانه کمیسیون سه جانبه تا بیشه زارهای بوهیما و تا نشست (بواو) در چین همراهی می کند.

ضمن ان که این کتاب نخستین بررسی جدی درباره پیوندهای موجود میان رهبرانی است که زمام امور نهادهای عمده در زمین را در چنگ خود دارند و ثروت و قدرت ان را کنترل می کنند.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "ابر طبقه: نخبگان قدرت جهانی و جهانی که می سازند":


ua-news.eu

©2011-2015 | DMCA | Contact us